Rodinny Dum V Praze S Bazenem

  • 200 m²
  • 5 sypialń
  • 2 łazienki

Willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem Praga oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Praskie Centrum Kongresowe w prawie 7 km. Dom wakacyjny leży w dzielnicy Prague 12 i oferuje widoki na ogród oraz basen, w którym Goście mogą się zrelaksować.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w obiekcie. Położona około 5 min spacerem od willi, restauracja Restaurace Deco zaprasza gości do skosztowania dań kuchni śródziemnomorskiej.

Klub golfowy Hodkovicky znajduje się około 10 min jazdy autem od willi w Pradze, a Radotinske skaly jest w prawie 4 km. Willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem jest usytuowana w zasięgu wzroku od dworca autobusowego K Vystrkovu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Rodinny Dum V Praze S Bazenem Praga
Escape To The Czech Republic In This Wonderful Tree House In Nature
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Escape To The Czech Republic In This Wonderful Tree House In Nature

10
Wyjątkowy 1 opinia
2.3 km od nieruchomości
Lochkov 53
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lochkov 53

9.7
Wyjątkowy 26 opinii
3.6 km od nieruchomości
USD 151 USD 136
za noc
Klasicky Dum, 5 Loznic , 5 Bedrooms, Praha
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Klasicky Dum, 5 Loznic , 5 Bedrooms, Praha

9.7
Wyjątkowy 50 opinii
3.6 km od nieruchomości
USD 256 USD 230
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    30 km

    Stacje kolejowe

    Praga – Braník
    3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem ma kuchnię?
      Tak, willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem zapewnia wyposażony aneks kuchenny.
    • Czy historyczna willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, historyczna willa Rodinny Dum V Praze S Bazenem jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Praga im. Václava Havla
    30 km

    Stacje kolejowe

    Praga – Braník
    3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Rodinny Dum V Praze S Bazenem Praga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij